Barn- och utbildningskontoret

Vid barn- och utbildningskontoret arbetar skolchef Anneli Alm och stödfunktioner till förvaltningen.

Barn- och utbildningskontoret

Kontaktuppgifter till barn- och utbildningskontoret‌

Funktion

Kontaktuppgifter

Skolchef:
Anneli Alm

telefon: 0502-60 61 03
e-post: anneli.alm@tidaholm.se

Vik. nämndsekreterare: 
Henrik Lennartsson

telefon: 0502-60 62 22

e-post: henrik.lennartsson@tidaholm.se

Barnomsorgsadministratör:
Sandra Teike

telefon: 0502-60 62 28,
telefontider: mån-ons 7.30-11.30, tors 9-12.30
e-post: sandra.teike@tidaholm.se

Förvaltningsekonom:
Marie Torin Vitenberg

telefon: 0502-60 63 21
e-post: marie.torin@tidaholm.se

Kostplanerare:
Sandra Teike

telefon: 0502-60 63 02,
telefontider: mån-ons 13-16
e-post: sandra.teike@tidaholm.se

Kvalitetsutvecklare:
Lena Kulin

telefon: 0502-60 62 32
e-post: lena.kulin@tidaholm.se

Kvalitetsutvecklare:
Carina Ålebring Jonsson

telefon: 0502-60 62 61

e-post: carina.alebring-jonsson@tidaholm.se


Kontakt

Barn- och utbildningskontoret

Telefon: 0502-60 61 05

E-post: bunkontoret@tidaholm.se

Besök: Stadshuset, Torggatan 26 A, 522 31 Tidaholm

Post: Tidaholms kommun, Barn- och utbildningskontoret, 522 83 Tidaholm

Sidansvarig:

Senast uppdaterad:12 augusti 2019