Kontakt

Välkommen att höra av dig!

Har du en fråga eller vill skicka ett meddelande till oss kan du skicka den till vår
e-postadress rudbecksgymnasiet@tidaholm.se  
Vi återkommer med svar så snart vi kan.

Rektorer

K‌ontaktuppgifter rektorer

Namn

Befattning

Kontakt

Daniel Larsson

Rektor

0502-60 61 49

daniel.larsson@tidaholm.se

Ci Olofsson

Rektor

0502-60 61 22
ci.olofsson@tidaholm.se

Administration

Kontaktuppgifter administration

Namn

Befattning

Kontakt

Karin Larsson

Skoladministratör

0502-60 61 48

karin.larsson@tidaholm.se

Anette Söderberg

Utbildningssamordnare

0502- 60 61 51

anette.soderberg@tidaholm.se

Clara Klasson

Kommunikatör


0502-60 61 42

clara.klasson@tidaholm.se


Studie- och yrkesvägledare

Kontaktuppgifter studie- och yrkesvägledare

Namn

Befattning

Kontakt

Frida Johansen

Studie- och yrkesvägledare

0502-60 61 34

frida.johansen@tidaholm.se


Kontakt skola/boende för elever med AS/HFA

Kontaktuppgifter

Namn

Befattning

Kontakt

Monica Brindeland

Enhetschef

0702-34 30 23

monica.brindeland@tidaholm.se


Elevhälsa

Kontaktuppgifter elevhälsa

Namn

Befattning

Kontakt

Eric Flarup

Elevhälsosamordnare

0502-60 61 66
eric.flarup@tidaholm.se

Ingrid Schmiterlöw

Specialpedagog

0502-60 63 46

ingrid.schmiterlow@tidaholm.se

Susanna Helander

Skolsköterska

0502-60 61 19

susanna.helander@tidaholm.se

Petronella

Jacobson

Kurator

0502-60 61 12

petronella.jacobson@tidaholm.se

Madelen Pettersson

Elevcoach

0707-63 38 84

madelen.pettersson@tidaholm.se

Monica A Johansson

Speciallärare

0502-60 62 97

monica.abrahamsson-johansson@tidaholm.se


Pedagogisk personal

Kontaktuppgifter pedagogisk personal

Namn

Telefonnummer

Anna Blomberg

0502-60 63 54

Benny Andersson

0502-60 61 67

Belinda Grahn

0502-60 63 49

Catharina Anteryd

0502-60 63 58

Carolina Abrahamsson

0502-60 63 55

Camilla Fredin

0502-60 63 55

Dotty Karlsson

0502-60 63 03

Eleonora Gustafsson

0502-60 63 51

Emelie Öhgren

0502-60 63 51

Eric Flarup

0502-60 63 51

0502-60 61 66

Ingrid Olofsson

0502-60 63 48

Iréne Johansson

0502-60 61 13

Isabelle Österberg

0502-60 63 58

Jan Eneroth

0502-60 63 03

Jan Fransson

0502-60 61 61

Jakob Nilsson

0502-60 63 58

Jenny Andersson

0502-60 63 58

Johan Lindberg

0502-60 61 61

Johanna Briland

0502-60 61 61

Karoline Henning

0502-60 63 58

Karin Pihl

0502-60 61 13

Karin Thorell

0502-60 63 55

Kajsa Folke

0502-60 61 13

Kerstin Gustafsson

0502-60 63 49

Kenneth Holgersson

0502-60 63 51

Kent Moström

0502-60 61 83

Lars Fredriksson

0502-60 61 57

Lotta Ljusarve

0502-60 61 49

Lukas Johansson

0502-60 63 58

Martin Malmborg

0502-60 63 17

Mats Karlsson

0502-60 63 48

Michael Johansson

0502-60 61 62

Morgan Karlsson

0502-60 61 64

Nina Carlsson

0502-60 63 17

Olivera Ramezic Brborovic

0502-60 63 03

Oskar Klar

0502-60 61 57

Per-Arne Hüllert

0502-60 61 56

Pernilla André Eklund

0502-60 63 51

Sara Mellgren

0502-60 63 51

Thom Johansson

0502-60 61 62

Tobias Fläring

0502-60 63 17

Ulrika Götvall

0502-60 61 61

Åke Janson

0502-60 69 25

Åsa Johansson

0502-60 63 44


Kontakt

Administration

Telefon: 0502-60 61 48

E-post: rudbecksgymnasiet@tidaholm.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad:16 januari 2024