Kontakt

Rektorer

K‌ontaktuppgifter rektorer

Namn

Befattning

Kontakt

Daniel Larsson

Rektor

0502-60 61 49

daniel.larsson@tidaholm.se

Ci Olofsson

Rektor

0502-60 61 22

ci.olofsson@tidaholm.se

Johan Lindell

Rektor

0502-60 61 50

johan.lindell@tidaholm.se

 

Administration

Kontaktuppgifter administration

Namn

Befattning

Kontakt

Karin Larsson

Skoladministratör

0502-60 61 48

karin.larsson@tidaholm.se

Sofia Nilsdotter

Utbildningssamordnare

0502- 60 61 51

sofia.nilsdotter@tidaholm.se

Sanna Åsberg

Kommunikatör


0502-60 61 42

sanna.asberg@tidaholm.se

Studie- och yrkesvägledare

Kontaktuppgifter studie- och yrkesvägledare

Namn

Befattning

Kontakt

Caroline Karlsson

Studie- och yrkesvägledare

0502-60 61 52

caroline.karlsson@tidaholm.se

Frida Johansen

Studie- och yrkesvägledare, introduktionsprogrammen

0502-60 61 34

frida.johansen@tidaholm.se


Elevhälsa

Kontaktuppgifter elevhälsa

Namn

Befattning

Kontakt

Ingrid Schmiterlöw

Specialpedagog

0502-60 63 46

ingrid.schmiterlow@tidaholm.se

Susanna Helander

Skolsköterska

0502-60 61 19

susanna.helander@tidaholm.se

Maria Thuren

Kurator

0502-60 61 12

maria.thuren@tidaholm.se

David Andersson

Elevcoach

0706-58 37 79

david.andersson@tidaholm.se

Madelen Pettersson

Elevcoach

0707-63 38 84

madelen.pettersson@tidaholm.se

Monica A Johansson

Speciallärare

0502-60 62 97

monica.abrahamsson-johansson@tidaholm.se


Pedagogisk personal

Kontaktuppgifter pedagogisk personal

Namn

Telefonnummer

Arne Herbertsson

0502-60 61 56,

0502-60 61 57

Anna-Karin Hammar

0502-60 61 81

Anna Salisbury

0502-60 63 49

Benny Andersson

0502-60 61 67

Britt Lundberg

0502-60 63 48

Catharina Anteryd

0502-60 63 58

Carolina Abrahamsson

0502-60 63 55

Camilla Fredin

0502-60 63 55

Claes Johansson

0502-60 61 64

Deborah Lindman

0502-60 63 51

Eleonora Gustafsson

0502-60 63 51

Emelie Öhgren

0502-60 63 17

Henrik Wig

0502-60 63 51

Helén Kennemark

0502-60 63 58

Ingela Bromander Andersson

0502-60 63 57

Ingemar Johansson

0502-60 63 58

Ian Andersson

0502-60 63 49

Inna Kravets

0502-60 63 58

Ingrid Olofsson

0502-60 63 48

Iréne Johansson

0502-60 61 13

Isabelle Österberg

0502-60 63 58

Jan Fransson

0502-60 61 61

Jenny Andersson

0502-60 63 58

Jennie Axelsson

0502-60 63 48

Karoline Henning

0502-60 63 58

Karin Pihl

0502-60 63 57

Karin Thorell

0502-60 63 55

Kjell Claesson

0502-60 61 57

Kerstin Kristensson

0502-60 63 57

Jennie Axelsson

0502-60 63 48

Kajsa Folke

0502-60 63 54

Kerstin Gustafsson

0502-60 63 49

Kenneth Holgersson

0502-60 63 52

Kent Moström

0502-60 61 83

Lars Fredriksson

0502-60 61 57

Lars Johansson

0502-60 63 17

Linda Svensson

0502-60 61 13

Mansour Bazyan

0502-60 63 03

Martin Malmborg

0502-60 63 17

Michael Johansson

0502-60 61 62

Mats Karlsson

0502-60 61 80

Oskar Klar

0502-60 61 57

Paul Furuhill

0502-60 63 58

Pernilla André Eklund

0502-60 63 55

Per Almgren

0502-60 63 77

Seida Bezdrob

0502-60 63 03

Sara Mellgren

0502-60 63 52

Tobias Fläring

0502-60 63 55

Tomas Vestin

0502-60 63 57

Ulrika Götvall

0502-60 61 61

Yvonne Johansson Andersson

0502-60 63 48

Åsa Johansson

0502-60 63 44


Kontakt

Administration

Telefon: 0502-60 61 48

E-post: rudbecksgymnasiet@tidaholm.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad:1 november 2019