Kontakta KompetensCentrum

Expedition

Har du kortare frågor är du välkommen på vår expeditionstid och kan då få hjälp av en av våra administratörer.

Expeditionstider

11:00-12:00 på tisdagar vid "torget" på Smedjegatan.

Telefontid SYV

Telefontid med studie- och yrkesvägledare bokas i bokningskalendern Timecenter.

Avvikelser

Inga avvikelser.

Kontakt

Kontaktuppgifter

Funktion

Namn

Kontakt

Skoladministratör

Elin Eklöf

0502-60 62 98

elin.eklof@tidaholm.se

Skoladministratör

Clara Klasson

0502-60 61 42

clara.klasson@tidaholm.se

Lärarassistent/administratör

Allison Moon

0502-60 61 58 allison.moon@tidaholm.se

Utbildningssamordnare

Sanna Åsberg

0502-60 61 73

sanna.asberg@tidaholm.se

Studie- och yrkesvägledare

Katarina Mattsson

Jenny Larsson

kompetenscentrum@tidaholm.se

Rektor

Nina Kindbom

0502-60 61 50

nina.kindbom@tidaholm.se


Pedagogisk personal

Kontaktuppgifter pedagogisk personal

Namn

Kontakt

Björn Fleischmann

bjorn.fleischmann@tidaholm.se

Gundega Vecrinka

0502-60 61 74

gundega.vecrinka@tidaholm.se

Hans Oskarsson

0502-60 63 80

hans.oscarsson@tidaholm.se

Helén Kennemark

0502-60 63 58

helen.kennemark@tidaholm.se

Isabelle Österberg

0502-60 63 58

isabelle.osterberg@tidaholm.se

Jenny Andersson

0502-60 63 58

jenny.andersson2@tidaholm.se

Kenneth Holgerson

kenneth.holgerson@tidaholm.se

Kerstin Kristensson

kerstin.kristensson@tidaholm.se

Maria Ericsson

0502-60 61 74

maria.ericsson@tidaholm.se

Mats Karlsson

0502-60 63 48

mats.karlsson@tidaholm.se

Per Almgren

0502-60 61 82

per.almgren@tidaholm.se

Shadan Ali

shadan.ali@tidaholm.se

Åke Högberg

0502-60 69 25
ake.hogberg@tidaholm.se

Kontakt

Administration på KompetensCentrum

Telefon: 0502-60 62 98

E-post: kompetenscentrum@tidaholm.se

Besöksadress: Smedjegatan 11, 522 33 Tidaholm

Postadress: KompetensCentrum 522 83 Tidaholm

Sidansvarig:

Senast uppdaterad:25 augusti 2022